Ga naar de website van De KoninckGa naar de website van Evenementenbureau DelftGa naar de website van Fonds 1818Ga naar de website van Gemeente DelftGa naar de website van Genuine Music AgencyGa naar de website van HeinekenGa naar de website van Hampshire-Hotel Delft CentreGa naar de website van PopunieGa naar de website van Stud Uitzendbureau
Arrangement << Vorige Arrangement
>> Volgende Arrangement

Hotel Leeuwenbrug

Hotel Leeuwenbrug

Lokatie: Koornmarkt 16, 2611 EE Delft
Tel. 015-2147741  E-mail: sales@leeuwenbrug.nl

 

Nice, Slow & Easy
Blues liefhebbers kunnen hun hart ophalen bij het 'De Koninck Bluesfestival Delft'. Gedurende deze twee dagen (en nachten) vinden meer dan 50 optredens plaats in de talloze cafés en op de intieme podia van Delft. Dit arrangement plooit zich naar het specifieke ritme van de blues, met -natuurlijk- een Konincklijk welkomstdrankje om alvast wat van de sfeer te proeven.

 

Uiteindelijk verlangt ook het meest rusteloze blueshart naar de tederheid van een goed matras en een vergevingsgezind ontbijt. Bij dit arrangement houden wij dan ook voor u het juiste tempo aan: nice (price), slow (late breakfast) & easy (book online).

 

Het arrangement - 40,00 p.p. / verlengen nacht € 35,00 p.p.n
•Konincklijk welkomstdrankje

• programmaboekje

• laat ontbijt (koffie thee broodje) of ontbijt buffet

• 2-pers kamer douche-toilet

• exclusief logiesbelasting
 

Wil je dit arrangement boeken?! Mail dan naar sales@leeuwenbrug.nl t.a.v. S. de Jong.